0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
ITTF South American Championships
Eric Jouti
۳
۲
Sanchi Francisco
Finished
۰۰:۰۰
Marcelo Aguirre
۲
۳
Rodrigo Hidalgo
Finished
۰۰:۳۰
Alfonso Olave
۲
۳
Tapia Rodrigo
Finished
۰۲:۰۵
Diego Piguave
۳
۱
Ivan Pastore
Finished
۰۲:۰۰
Horacio Cifuentes
۳
۰
Alfonso Olave
Finished
۰۰:۰۰
Martin Bentancor
۰
۳
Carlos Ishida
Finished
۰۰:۳۰
Leonardo Kenzo Iizuka
۳
۰
Jeremy Cedeno
Finished
۰۰:۳۰
David Leon
۰
۳
Leandro Fuentes
Finished
۰۰:۳۰
Carlos Ishida
۳
۰
Manuel Morinigo
Finished
۰۲:۳۰
Leonardo Kenzo Iizuka
۳
۱
Leandro Fuentes
Finished
۰۲:۳۰
Europe
TT Elite Series
Linek Adam
۳
۲
Rudomina Kamil
Finished
۰۰:۰۰
Jaroslaw Rolak
۳
۲
Adam Kasperski
Finished
۰۱:۰۵
Felkel Grzegorz
۳
۱
Lukasz Jarocki
Finished
۰۰:۱۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Piotr Chlodnicki
Finished
۰۱:۲۵
Krzysztof Kotyl
۳
۱
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۲:۱۵
Grzegorz Poliniewicz
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۲:۵۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Adam Kasperski
Finished
۰۴:۲۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۰۱:۰۰
Przemyslaw Korzec
۰
۳
Piotr Strus
Finished
۰۱:۲۵
Kacper Glazowski
۳
۰
Piotr Chlodnicki
Finished
۰۲:۱۰
Linek Adam
-
-
Szymon Radlo
inprogress
۰۳:۱۵
Jaroslaw Rolak
۲
۳
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۶:۲۰
Artur Daniel
۳
۱
Kacper Glazowski
Finished
۰۰:۳۵
Iwasyszyn Wojciech
۱
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۲:۴۰
Jaroslaw Rolak
۳
۰
Blazej Szczepanek
Finished
۰۳:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۰
Blazej Szczepanek
Finished
۰۵:۵۵
Przemyslaw Korzec
۳
۰
Kowalczyk Marcin
Finished
۰۰:۱۵
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Piotr Strus
Finished
۰۰:۴۰
Kowalczyk Marcin
۰
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۱:۵۰
Artur Daniel
۱
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۰۱:۵۰
Rudomina Kamil
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۲۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۳۵
Krzysztof Kotyl
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۳:۳۰
Iwasyszyn Wojciech
۱
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۳:۵۵
Krzysztof Kotyl
۳
۲
Blazej Szczepanek
Finished
۰۴:۴۵
Jaroslaw Rolak
۳
۲
Adam Kasperski
Finished
۰۵:۰۵
Iwasyszyn Wojciech
۳
۱
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۵:۳۰
Iwasyszyn Wojciech
۳
۱
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۴۰
Blazej Szczepanek
-
-
Adam Kasperski
بازی شروع نشده است
۰۷:۰۵
Russia
Liga Pro
Dmitry Bakalin
۳
۱
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
Finished
۰۰:۰۰
Ivan Soldatov
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۰:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۲
Vladimir Eremin
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Bakalin
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۱:۳۰
Oleg Kharlakin
۱
۳
Aleksandr Pismenny
Finished
۰۰:۱۵
Aleksandr Pismenny
۱
۳
Roman Sitnikov
Finished
۰۱:۱۵
Andrei Matonin
۲
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۰۰
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Andrei Matonin
Finished
۰۰:۲۰
Anatoly Ilin
۲
۳
Anton Vashkov
Finished
۰۰:۴۵
Anton Vashkov
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۴:۱۵
Viktor Kalachev
۰
۳
Andrei Matonin
Finished
۰۲:۰۰
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۲:۳۰
Viktor Kalachev
۰
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Eremin
۳
۲
Anton Vashkov
Finished
۰۲:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۳
۱
Oleg Kharlakin
Finished
۰۳:۱۵
Anton Vashkov
۲
۳
Ivan Soldatov
Finished
۰۳:۱۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۳:۳۰
Anatoly Ilin
۰
۳
Vladimir Eremin
Finished
۰۳:۴۵
Andrei Matonin
۳
۱
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
Finished
۰۴:۰۰
Vladimir Eremin
۲
۳
Ivan Soldatov
Finished
۰۴:۴۵
Roman Sitnikov
۳
۲
Oleg Kharlakin
Finished
۰۴:۴۵
Evgenii Baryshnikov Alekseevich
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Ivan Soldatov
۳
۲
Anatoly Ilin
Finished
۰۱:۴۵
Igor Blinov
-
-
Anton Skoblov
بازی شروع نشده است
۰۸:۱۵
Egorov Pavel Evgenevich
-
-
Gennady Karpovkin
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
Andrei Bokov
-
-
Bazilevsky Vitaly
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
Oleg Moshnikov
-
-
Igor Meteleshko
بازی شروع نشده است
۰۸:۴۵
Yaroslav Troyanov
-
-
Alexander Klavdenkov
بازی شروع نشده است
۰۸:۴۵
Anton Skoblov
-
-
Oleg Moshnikov
بازی شروع نشده است
۰۹:۱۵
Bazilevsky Vitaly
-
-
Evgeny Glazun
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Igor Meteleshko
-
-
Igor Blinov
بازی شروع نشده است
۰۹:۴۵
Igor Blinov
-
-
Oleg Moshnikov
بازی شروع نشده است
۱۰:۱۵
Andrei Bokov
-
-
Evgeny Glazun
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Anton Skoblov
-
-
Igor Meteleshko
بازی شروع نشده است
۱۰:۴۵
Kirill Serov
-
-
Maksim Lobanov
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Artem Alekseevich Troshkin
-
-
Sergey Gushchin
بازی شروع نشده است
۱۲:۱۵
Aleksey Kazakov
-
-
Andrei Borisov
بازی شروع نشده است
۱۲:۱۵
Anton Boev
-
-
Daniil Mikheev
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Dmitrii Konstantinov
-
-
Aleksey Stroev
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Igor Minchenkov
-
-
Ilya Novikov
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
Viacheslav Seleznev
-
-
Konstantin Bystrushkin
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Sergey Gushchin
-
-
Igor Minchenkov
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۵
Daniil Mikheev
-
-
Viacheslav Seleznev
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Aleksey Stroev
-
-
Kirill Serov
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ilya Novikov
-
-
Artem Alekseevich Troshkin
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
Konstantin Bystrushkin
-
-
Anton Boev
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Kirill Serov
-
-
Dmitrii Konstantinov
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Artem Alekseevich Troshkin
-
-
Igor Minchenkov
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
Anton Boev
-
-
Viacheslav Seleznev
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Maksim Lobanov
-
-
Aleksey Stroev
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Sergey Gushchin
-
-
Ilya Novikov
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
Daniil Mikheev
-
-
Konstantin Bystrushkin
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Damir Bedretdinov
-
-
Sergei Chekanov
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Oleg Belugin
-
-
Damir Bedretdinov
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Yurii Khaperskii
-
-
Alexander Poprotsky Vladimirovich
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
-
-
Armen Pomazkov
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Sergei Chekanov
-
-
Oleg Belugin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sergey Kuzmin
-
-
Vasiliy Rudenko
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Nikita Mareev
-
-
Aleksandr Fedorov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Anton Skoblov
-
-
Andrei Khanevskii
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Andrey Artemov
-
-
Evgenii Kryuchkov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۵
Vasiliy Rudenko
-
-
Nikita Mareev
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Egor Markelov
-
-
Yaroslav Troyanov
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Barashkov Oleg Nikolaevich
-
-
Alexander Kolmin
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Aleksandr Fedorov
-
-
Sergey Kuzmin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Andrei Khanevskii
-
-
Barashkov Oleg Nikolaevich
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Andrei Molodykh
-
-
Egor Markelov
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Evgenii Kryuchkov
-
-
Denys Lebedev
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۵
Vladimir Eremin
-
-
Denis Ivanov
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Sergey Kuzmin
-
-
Nikita Mareev
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Alexander Kolmin
-
-
Anton Skoblov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Anton Skoblov
-
-
Barashkov Oleg Nikolaevich
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vasiliy Rudenko
-
-
Aleksandr Fedorov
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Andrei Molodykh
-
-
Yaroslav Troyanov
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Andrei Khanevskii
-
-
Alexander Kolmin
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Czech Republic
Pro League
Lukas Krok
۳
۲
Petr Picek
Finished
۰۲:۰۰
Ladislav Svanda
۱
۳
Vitezslav Malina
Finished
۰۰:۰۰
Milan Urban
۳
۲
Robin Pacha
Finished
۰۱:۰۰
Mihail Trinta
۰
۳
Dmitro Parhomenko
Finished
۰۱:۳۰
Michal Syroha
۱
۳
Tomas Regner
Finished
۰۵:۳۰
Alois Kanak
۲
۲
Tomas Navrat
Finished
۰۰:۰۰
Dmitro Parhomenko
۳
۰
Milan Longin
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Regner
۰
۳
Vladimir Kubat
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Regner
۲
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۰۴:۰۰
Milan Longin
۲
۳
Mihail Trinta
Finished
۰۶:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۰
Michal Syroha
Finished
۰۲:۰۰
Mihail Trinta
۳
۱
Lukas Krok
Finished
۰۳:۰۰
Milan Longin
۳
۱
Petr Picek
Finished
۰۳:۳۰
Dmitro Parhomenko
۰
۳
Lukas Krok
Finished
۰۴:۰۰
Martin Bittner
۳
۰
Adam Brazda
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Beran 2000
۳
۲
Milan Cakovsky Snr
Finished
۰۱:۰۰
Marek Blejchar
۲
۰
Alois Kanak
inprogress
۰۱:۰۰
Petr Picek
۱
۳
Dmitro Parhomenko
Finished
۰۵:۳۰
Ladislav Svanda
۳
۱
Vitezslav Malina
Finished
۰۰:۳۰
Jan Svoboda
۳
۱
Patrik Pycha
Finished
۰۰:۳۰
Jan Mecl Jr.
۰
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Kubat
۰
۳
Michal Syroha
Finished
۰۳:۳۰
Petr Picek
۰
۳
Mihail Trinta
Finished
۰۴:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۱
Vladimir Kubat
Finished
۰۵:۰۰
Lukas Krok
۰
۳
Milan Longin
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۰
۰
Michal Syroha
inprogress
۰۷:۰۰
Dmitro Parhomenko
۰
۰
Mihail Trinta
inprogress
۰۷:۰۰
World
ITTF South American Championships Women
Laura Watanabe
۳
۰
Leyla Gomez
Finished
۰۱:۰۰
Victoria Strassburger
۳
۰
Eunice Galvez
Finished
۰۱:۳۰
Camila Arguelles
۳
۰
Cielo Mutti
Finished
۰۱:۳۰
World
TT-CUP
Michal Bracha
۰
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۰۰
Zdenek Dusek
۱
۳
Zbynek Vyskocil
inprogress
۰۰:۱۰
Tomasz Stachera
۳
۱
Wilk Leszek
Finished
۰۰:۱۵
Matej Beran
۰
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Adam Rek
۳
۲
Martin Dolezal
Finished
۰۰:۲۵
Gola Blazej
۳
۰
Golaszewski Kuba
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Cibik
۰
۳
Dominik Lafek
Finished
۰۰:۴۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Matej Beran
Finished
۰۰:۵۰
Jonas Kulveit
۳
۲
Daniel Hyza
Finished
۰۰:۵۵
Jakub Nowak
۱
۳
Zozulya Artem
Finished
۰۱:۰۰
Zdenek Dusek
۰
۳
Pavel Cibik
Finished
۰۱:۱۰
Jan Hrncir
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۲۰
Fabian Sikora
۰
۳
Golaszewski Kuba
Finished
۰۱:۳۰
Zbynek Vyskocil
۰
۳
Dominik Lafek
Finished
۰۱:۴۰
Daniel Hyza
۳
۰
Martin Dolezal
Finished
۰۱:۴۰
Michal Bracha
۳
۱
Gola Blazej
Finished
۰۲:۰۰
Adam Rek
۳
۰
Jonas Kulveit
Finished
۰۲:۱۰
Marek Pyzik
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۲:۳۰
Emil Michalski
۳
۲
Zoladek Dariusz
Finished
۰۳:۰۰
Morawski Piotr
۳
۱
Cezary Krawczyk
Finished
۰۳:۳۰
Marek Pyzik
۳
۰
Emil Michalski
Finished
۰۴:۰۰
Victor Chis
۳
۲
Chen Jining
Finished
۰۴:۱۰
Morawski Piotr
۳
۱
Zoladek Dariusz
Finished
۰۴:۳۰
Vijay Kumar
۳
۲
Victor Chis
Finished
۰۴:۴۰
Emil Michalski
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۵:۰۰
Chen Jining
۰
۳
Vijay Kumar
Finished
۰۵:۱۰
Morawski Piotr
۳
۰
Emil Michalski
Finished
۰۵:۳۰
Marek Pyzik
۳
۱
Zoladek Dariusz
Finished
۰۶:۰۰
Morawski Piotr
۳
۱
Marek Pyzik
Finished
۰۶:۳۰
Zoladek Dariusz
۰
۰
Cezary Krawczyk
inprogress
۰۷:۰۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana Mixed, Doubles
Ionescu E./Samara E.
-
-
Harimoto T./Hayata H.
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Robles A./Xiao M.
-
-
Karlsson K./Kallberg C.
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Lim J./Shin Y.
-
-
Cho D./Joo C.
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana, Doubles
Shinozuka H./Togami S.
-
-
Gauzy S./Lebrun A.
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Jorgic D./Pucar T.
-
-
Cho D./Jang W.
بازی شروع نشده است
۱۶:۵۰
Lee S.S./Oh J.
-
-
Lam S.H./Ho Kwan K.
بازی شروع نشده است
۱۷:۲۵
Kao C.-J./Chuang C.-Y.
-
-
Kallberg A./Karlsson K.
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Slovenia
WTT Star Contender Ljubljana Women, Doubles
Kihara M./Nagasaki M.
-
-
Bajor N./Kukulkova T.
بازی شروع نشده است
۱۶:۵۰
Xiao M./Diaconu A.
-
-
Zhu C./Lee H. C.
بازی شروع نشده است
۱۷:۲۵